Reference klientů

Přečtěte si, co o mně říkají moji klienti, kterým jsem v minulosti pomáhala s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti v Nymburku nebo jeho okolí. Pokud se vám líbí, jak pracuji, budu velmi ráda, když si i vy stanete jedním z mých spokojených klientů. Pro více informací mne kontaktujte.

Alena Staňková

Alena Staňková

Prodávali jsme s pomocí Paní Mizlerové nemovitost v Praze a vše dopadlo jak mělo. Podařilo se nám vyřešit všechny formality  a dobře jsme se díky radě paní makléřky rozhodli i co se týká financování. Určitě jsme tedy spokojeni.

Petr Mičánek

Petr Mičánek

Měli jsme to maličko složitější, protože jsme řešili prodej družstevního bytu, který doposud nebyl splacený. Paní Mizlerová nám výborně pomohla se ve všem orientovat a vyřídila všechny věci, které mohla udělat sama. Děkujeme za skvělou práci.

Pavel Indra

Pavel Indra

Prodávali jsme dům na Praze východ. Paní Mizlerová velmi rychle našla potenciální kupce a poradila nám, jak nejlépe připravit prostory pro prohlídky. Podařilo se i díky tomu prodat dům hodně dobře.

Jindřich Kozel

Jindřich Kozel

Naše nemovitost byl byt v Praze. Bylo docela srdeční záležitostí ho prodávat. Bydlelo se nám v něm dobře, ale když jsme ho už museli prodat, tak jsme se to snažili udělat dobře. Byli jsme s paní Mizlerovou spokojení.