Prodej nemovitostí

Pokud jste už někdy prodávali nemovitost, jistě mi dáte zapravdu, že prodej nemovitosti není tak jednoduchý proces, jak by se mohlo zpočátku zdát. Už jen základní otázka ceny, kterou si každý prodejce domu, bytu, nebo pozemku pokládá, může být pro úspěšný prodej velmi zásadní. Každá nemovitost má navíc svá specifika a spoustu různých parametrů, které určují a ovlivňují její tržní hodnotu. Pro člověka, který dlouhodobě nesleduje realitní trh a nemá potřebné analytické nástroje a zkuenosti je to nelehký úkol.

Rychlé a efektivní řešení prodeje nemovitosti

Představte si, že byste všechny formality spojené s prodejem vaší nemovitosti mohli pustit z hlavy a řešit jen to, jak naložíte s utrženými penězi. Věděli byste, že máte někoho, kdo rychle a profesionálně vyřeší veškeré formality spojené s obchodem a poradí vám jak prodat vaši nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu. Navíc by sám přivedl prověřené vážné zájemce o koupi. Nezní to pohodlně? To vše a mnohem více pro vás mohu udělat.

Nemovitost

Podívejte se také na nemovitosti, které jsem v minulosti prodala.

Odhad ceny vaší nemovitosti zdarma

Přemýšlíte nad prodejem rodinného domu, bytu, nebo pozemku v Nymburku a okolí? Zajímala by vás aktuální tržní cena vaší nemovitosti? Velmi ráda pro vás vypracuji přesný a profesionální odhad ceny vaší nemovitosti, který je velmi důležitý, protože se podle něj určuje prodejní cena. Díky kvalitnímu odhadu nemovitosti se pak výrazně zvyšuje úspěšnost a rychlost prodeje. Pro majitele nemovitosti je odhad nemovitosti zcela zdarma. Odhady pro dědická řízení jsou zpoplatněny. Pro více informací mne kontaktujte.

Kontaktujte mě

Mapa mých realizací