Realitní makléřka

Jmenuji se Iva Mizlerová a jsem realitní makléřka působící v realitní kanceláři RE/MAX G8 Reality. Na realitním trhu se pohybuji již řadu let a svoji práci stále dělám s nadšením, protože mě velmi naplňuje, když můžu svým klientům plnit jejich sny o dokonalém bydlení. Při spolupráci s klienty vždy zajišťuji celý proces obchodu včetně právních služeb, úschovy kupní ceny, asistence při převodu energií atd. Mým cílem je, abych vám svojí prací ušetřila většinu času a starostí, které jsou s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti obvykle spojeny.

Kde působím

  • Nymburk
  • Okolí Nymburku
  • Praha východ
  • Kolín
  • Poděbrady
  • Mladá Boleslav
  • Kutná Hora
  • Lysá nad Labem
  • Praha

A také v okolí těchto měst.

Proč se mnou spolupracovat?

Chráním vaše zájmy
Dodržuji přísný etický kodex, kterým se řídí všichni realitní makléři společnosti RE/MAX. Pro vás to znamená garanci důsledného a spravedlivého řešení všech případných reklamací.

Jsem certifikovaný specialista
Vzdělávací program RE/MAXu je zaměřen nejen na odborné znalosti a prodejní dovednosti, ale hlavně na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Tyto programy jsou zakončeny náročnými zkouškami, na základě kterých jsou makléři certifikováni.

Mám za zády silnou a stabilní společnost
RE/MAX patří již celá desetiletí mezi největší a neúspěšnější realitní společnosti na světovém trhu, což je zárukou kvalitních služeb (rychlého prodeje či pronájmu) a nejširší nabídky nemovitostí.

Šetřím váš čas
Jednoduše tím, že pracuji za vás. Aktivně hledám ty nejvhodnější kupce pro vaši nemovitost a u vážných zájemců předem prověřuji platební možnosti.

Stanovím optimální cenu vaší nemovitosti
Vycházím nejen z cenových map, ale i ze svých znalostí lokálního trhu a dlouhodobých tržních cen. Na základě vašich preferencí (rychlost prodeje, výše výnosu), vám doporučím optimální prodejní cenu.

Vyhnete se spoustě papírování
Zajistím pro vás kompletní právní servis, hypoteční financování nákupu nemovitosti, notářské uložení peněz a pojištění.

Spolupracuji s ostatními makléři
Díky tomu jsem schopná vaši nemovitost prodat rychle a efektivně. Případně pro vás najdu ideální pronájem, nebo nemovitost ke koupi.

Stanu se vaším celoživotním osobním realitním poradcem
Uzavřeným obchodem to nekončí, můžete se na mě v budoucnu vždy obrátit ohledně realit.