Koupě nemovitostí

Hledáte byt, rodinný dům, nebo pozemek ke koupi v Nymburku nebo blízkém okolí? Hledání ideální nemovitosti může být velmi zdlouhavé a vyčerpávající. Nejspíš jste strávili již hodiny procházením nabídek na internetu, a když už se zdá, že jste objevili tu správnou nemovitost, tak zjistíte, že byl někdo rychlejší než vy. Hledání pak začíná zase od začátku …

Jak dobře koupit nemovitost?

Co kdybyste oproti ostatním zájemcům mohli být vždy o krok napřed? Obraťte se při hledání vašeho nového domova na mě! Vyslechnu si vaše ideální představy o nemovitosti, kterou hledáte a nejen že vám sama pomůžu s hledáním, ale zapojím do něj i své kolegy. Společnost RE/MAX pod kterou pracuji, patří mezi nejznámější a největší realitní společnosti u nás a má velmi rozsáhlou síť realitních makléřů. Díky spolupráci se mnou se pak dostanete s předstihem k tzv. podpultovým nemovitostem ještě před tím, než se dostanou do veřejné prodejní nabídky. Pomůžu vám také vyjednat lepší podmínky při koupi a zhodnotím, zda je cena vybrané nemovitosti optimální.

Nemovitost

Financování při koupi

Vlastníte nemovitost, kterou byste rádi prodali a koupili si za ni jinou? Jestliže nemáte dostatek finančních zdrojů na koupi nové nemovitosti, bude velmi důležité načasování prodeje a koupě. K tomu, abyste svoji nemovitost dokázali prodat rychle a výhodně je potřeba kvalitní odhad tržní ceny. Pokud budete spolupracovat se mnou, pomůžu vám synchronizovat proces prodeje a koupě. Nejen, že zajistím všechny úřední formality týkající se prodeje stávající a koupě nové nemovitosti, ale vypracuji vám i profesionální odhad tržní ceny vašeho domu, bytu, nebo pozemku. Tento odhad pak poslouží k určení prodejní ceny a vy pak prodáte vaši nemovitost rychle a za nejvyšší možnou cenu. Pro vlastníky nemovitosti je odhad ceny zdarma. Odhad ceny nemovitosti pro dědická řízení je zpoplatněn.

Pokud se nemovitost rozhodnete financovat hypotéčním úvěrem, zajistím vám bezplatný servis finančního specialisty, který vám se vším pomůže.

Kontaktujte mě

Mapa mých realizací