Nemovitosti

Trh s nemovitostmi je velmi dynamický, a pokud se v něm chcete trochu vyznat, je důležité ho průběžně sledovat. Pokud však nejste realitními nadšenci nebo investory, pravděpodobně se o reality zajímáte jen ve chvíli, kdy potřebujete prodat, koupit, nebo pronajmout nemovitost. Jsem zkušená realitní makléřka a realitní trh sleduji za vás. Proto se na mě vždy můžete obrátit pro odbornou radu ohledně nemovitostí.

Koupě nemovitosti v Nymburku a okolí

Najít tu pravou nemovitost k bydlení, podnikání, či investici není snadný úkol. Obvykle narazíte na spoustu omezujících faktorů, které váš výběr velmi zužují. Nabídka nemovitostí k prodeji se navíc velmi rychle mění a vy musíte být dostatečně pohotoví při výběru a rozhodování. Pokud budete při rozhodování příliš otálet, je dost pravděpodobné, že se objeví jiný zájemce, který nemovitost bez váhání koupí. Jak ale hned poznat, že je vámi vybraná nemovitost tou správnou investicí a cena odpovídá její tržní hodnotě? Při nerozvážném rozhodnutí můžete přijít i o statisíce korun.

Chtěli byste předejít zbytečnému stresu a pocitu nejistoty při koupi? Ráda vám pomůžu najít váš vysněný domov, pozemek ke stavbě, prostory k podnikání nebo byt k bydlení či investici. Specializuji se na nemovitosti v Nymburku a okolí, kde sama žiji a mám velmi dobrý přehled o zdejším realitním trhu. Jsem zároveň i zkušený odhadce tržní ceny nemovitostí pro tuto lokalitu. Kontaktujte mě ohledně bezplatné konzultace.

Moje nemovitosti

Prodej nemovitosti v Nymburku a okolí

Jste majitelem domu, bytu, chaty, nebo pozemku a uvažujete o prodeji? V lokalitě Nymburk jsem prodala již spoustu nemovitostí. Pomůžu vám vaši nemovitost prodat rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu. Co to znamená? Najdu pro vás vhodného a ověřeného kupce, zajistím všechny smlouvy a právní servis tak, aby vše kolem prodeje bylo dle aktuálních právních norem, a díky zázemí silné společnosti RE/MAX proběhne prodej také rychle. Vzhledem k tomu, že působím i jako odhadce, dokáži velmi přesně určit tržní cenu vaší nemovitosti a díky tomu nemovitost prodat za co nejvyšší možnou cenu. Ještě trochu váháte? Přečtěte si reference od mých spokojených zákazníků.

Nemovitost

Pronájem nemovitosti

Potřebujete se přestěhovat a hledáte byt k pronájmu nebo zrovna přemýšlíte nad pronájmem firemních prostor? Možná jste koupili byt na Nymbursku jako investici a rádi byste ho pronajímali. S tím vším vám mohu pomoci. Najdu pro vás ideální a výhodný pronájem, nebo vám pomůžu pronajmout vaši nemovitost.

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Věděli jste, že je možné si nechat udělat odhad tržní ceny nemovitosti úplně zadarmo? Jedinou podmínkou je to, že je odhadovaná nemovitost ve vašem vlastnictví. Tento druh odhadu se hodí při určování co nejpřesnější prodejní ceny vaší nemovitosti. Ať už se chystáte svoji nemovitost prodávat, nebo by vás jen zajímala její současná tržní hodnota, obraťte se na mě a já vám odhad ráda vypracuji.

Odhad tržní ceny nemovitosti není vhodný jako podklad pro hypotéku, nebo refinancování. Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení je zpoplatněn. Pro bližší informace o ceně mě prosím kontaktujte.

Kontaktujte mě

Mapa mých realizací